Shenzhen ATA Technology Co, Ltd

LED ürünlerinde uzmanlaşmış!

Ana sayfa

Shenzhen ATA Technology Co., Ltd

Ben sohbet şimdi

Shenzhen ATA Technology Co., Ltd

1
Shenzhen ATA Technology Co., Ltd
1

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : ATA
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : < 10%

2014 yılında kurulan ATA, LED panel ışığı, LED tüp, LED şerit, LED endüstriyel ışık ve led ışık büyümesi gibi LED ürünlerinin araştırma, geliştirme, mühendislik ve pazarlama konularında uzmanlaşmıştır. 10.000 metrekarelik 200-300 çalışanı tarafından işgal edilmiştir. Yüksek eğitimli operatörler, ürünlerin% 100 iyi kalitede olmasını sağlar. Müşterilerle her zaman profesyonel satış takibi. Tamamen kaliteli ve kusursuz satış sonrası servis hizmeti nedeniyle ATA, LED sektöründe yüksek şöhrete sahiptir!
ATA kalite kontrolüne odaklanır, tüm ürünler kesinlikle yaşlanır ve% 100 kontrol edilir. QC personeli ürün kalitemizin gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için tüm üretim sürecini kontrol eder. Voltaj dayanımı, darbeye dayanıklılık ve tuz püskürtme testleri gibi sıkı testleri yapmak için gelişmiş sıcaklık test cihazları, parlaklık test cihazları ve fotoelektrik aletler kullanıyoruz. Fabrikamız 2010 yılında SGS tarafından verilen ISO9001: 2008 kalite sistemi ile sertifikalandırılmıştır ve sistemi AR-GE, Üretim hattımızda ve Satış Sonrası sistemimizde kesinlikle kullanmaktadır. Tüm ürünler CE, RoHS, SAA, C-Tick, RCM, CB, FCC, PSE, CCC, ETL, TÜV-GS, TÜV işareti, VDE, ERP, UL, cUL, DLC tarafından onaylanmıştır. Tüm sertifikalı ürünlerimiz 3-5 yıl garantilidir.

Bir fabrikayı işletmeden önce altı yıl boyunca uluslararası pazarlama deneyimine sahibiz. Ürünlerimiz dünyanın her yerine ihraç etmektedir. İlk pazar Japonya, İngiltere, ABD, Almanya, Hollanda, İspanya ve İsviçre'dir. Doğu Amerika, Orta Amerika, Batı Amerika, Kuzey Amerika'da birçok proje yapıyoruz. Avrupa İspanya, Fransa, İsviçre, Hollanda. Japonya, Tayvan gibi Asya. Orta Doğu Dubai Çin, Orta Çin, Güney Çin, Kuzey Çin, Kuzeybatı Çin, Kuzeydoğu Çin, Güneybatı Çin gibi.

Dürüstlük, Kalite ve Hizmet, büyük bir pazar kazanmamızı sağlayan ilk sırada yer almaktadır. Yalnızca samimiyet olduğunun işbirliğini uzun vadeli yapabileceğine inanıyoruz. Hadi, bizimle iletişime geçin, Güvenilir yönetim sistemimizden, istikrarlı kalitemiz, rekabetçi fiyatlar, mükemmel hizmetler ve profesyonel danışmanlık hizmetlerinden en fazla faydayı alabilirsiniz. Her iki parite için de iyi bir işbirliği ilişkisine sahip olacağımıza ve mükemmel bir gelecek yapacağımıza eminiz!

İletişim bilgileri
Shenzhen ATA Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Peony Jin

Tel: 86-755-23423379

Faks: 86-755-23423378

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)